suligaprzemek.com

W ramach projektu badawczego, dotyczącego Artificial Life w Sztuce Współczesnej, który aktualnie realizuję przedstawiam Wam materiały merytoryczne związane z moją twórczością. Czym jest Artificial Life przedstawiałem już innych materiałach ale nie pisałem o tym jak promuję swoją sztukę.
Robię to na różnych poziomach dotarcia do słuchacza. Raz przedstawiam krótko w sposób zajawkowy badania. Raz gotową pracę a raz symulację, która to jest bazową i wypadkową do mojej całej twórczości. W czasie pandemii było trudne pokazywać się w galeriach sztuki
co praktykowałem w czasach spokojniejszych, więc zintensyfikowałem działania w internecie.
Nie dlatego że wszyscy to robili ale dlatego że głód pokazywania swojej twórczości stał się ode mnie silniejszy.
Najważniejszym aspektem promowania mojej twórczości w ramach #kulturawsieci była promocja sztuki w internecie. Prace pokazuje na swojej autorskiej stronie lecz upowszechniam ją w ramach social mediów. Jest wiele sposobów na promocję sztuki w sieci.
Jednym z ciekawszych, który w obecnym czasie mi się przydarzył to podcast z Konikiem kreatywnym. Wywiad dobry, merytoryczny a pytania dobre i treściwe. Ja jestem zadowolony a powracający do mnie feedback pokazuje zainteresowanie tym co robię w rożnych środowiskach.
To cieszy bardzo i jeszcze bardziej pokazuje mi sens mojej pracy do pracy.

Ten podcast jest wstępem do nagrania moich własnych podcastów o sztuce a teraz zachęcam Was do odsłuchu

Listen to „Odcinek 30 / Kawa z artystą współczesnym. Akademicy. Artyficial Life i symulatory w twórczości Przemka Suligi.” on Spreaker.

 

Bardzo dziękuje Konikowi Kreatywnemu za przeprowadzony wywiad.

Projekt badawczy sfinansowany z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Kultura w sieci”
alife.pl stanowi źródło wsparcia merytorycznego, treść  i wiedza pochodzą z tego źródła.